Partneři webu

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Svaz pekařů a cukrářů v ČR, z.s.

Drahobejlova 2215/6, 190 00 Praha 9
IČ: 152 70 106

Tel.: 266 199 200 - 4 Fax: 266 199 209
e-mail: info@svazpekaru.cz


  
  

Pozvánka do Českých Budějovic

Svaz pekařů a cukrářů v ČR prostřednictvím své obchodní firmy Pekař a cukrář s.r.o. společně s partnerem akce, společností ZEELANDIA, spol. s r.o. pořádají ve čtvrtek 22. srpna 2019 již  27. ročník tradiční svazové akce v Českých Budějovicích. Pro letošní rok jsme ve spolupráci s partnerskou firmou připravili zcela nový koncept, jehož základem je přesun akce z Výstaviště do nově zrekonstruovaného objektu SOLNICE, původně z 16. století (Piaristické nám. 3, www.restauracesolnice.cz).

Zde hodláme nabídnout atraktivní prostředí pro výstavu dodavatelů, prezentaci partnera akce, odborný seminář s panelovou diskusí na aktuální obchodní témata a společenský večer s kapelou a ochutnávkou pivních speciálů z místního minipivovaru. SOLNICE poskytuje rovněž možnost exkurze v pivovaru či zhlédnutí interaktivní výstavy vynálezů a uměleckých projektů Leonarda da Vinci.

Aktualizováno Úterý, 13 Srpen 2019 10:14
Celý článek...
 

 Soutěž Chléb roku 2019 


Národní soutěž Chléb roku 2019 proběhla v městě potravinářů Pardubicích 4.-5. června v rámci jubilejního 25. ročníku Dnů chleba.  

Celkem bylo přihlášeno 95 vzorků v jednotlivých kategoriích: Chléb roku 900-1200 g (32), Chléb roku 500-800 g (19), Chléb bez hranic (25), Novinka roku (19). V kategorii Chléb mladých hodnotili přihlášené vzorky studenti SPŠPaS Pardubice

Vyhlášení výsledků se uskuečnilo ve středu 5. června 2019 na Pernštýnském náměstí v rámci zahajovacího ceremoniálu Dnů chleba za účasti VIP hostů a odborné i laické veřejnosti.

Výsledky soutěže 

Chléb roku (900–1 200 g)

Vítěz: UNITED BAKERIES a.s., pekárna Praha

Vynikající výrobek (v abecedním pořadí):
ADÉLKA a.s. – Bartoňova pekárna s.r.o. – BEAS a.s, pekárna Lično – Jiří Ondečko (Pekřasktví u Onďase) – LAPEK a.s. – Pekárna Racek s.r.o. – Pekárna Zelená louka a.s. – Pekařství Boček Fryčovice – Pekařství Křižák, s.r.o. – Pekařství Makovec s.r.o. – PENAM, Pekárna Rosice

Chléb roku (500–800 g)

Vítěz: Pekařství Křižák s.r.o.

Vynikající výrobek (v abecedním pořadí):
ENPEKA a.s. – PECUD, v.o.d. Žandov – Pekárna Racek s.r.o. – Pekařství Balabán s.r.o. – Pekařství Boček Fryčovice – PENAM a.s., Pekárna Olomouc

Chléb bez hranic

Vítěz: Bartoňova pekárna s.r.o.

Vynikající výrobek (v abecedním pořadí):
ADÉLKA a.s. – BEAS, a.s. Lično – BENEA s.r.o. – ENPEKA a.s. – KULHÁNEK A DRÁPAL s.r.o. – KARLOVA pekárna s.r.o., Židlochovice – Pekařství Boček Fryčovice – PENAM a.s., pekárna Rosice

Novinka roku
1. místo – BEAS, a.s.
2. místo – Pfahnl Backmittel, spol.s r.o.
3. místo – Bartoňova pekárna s.r.o.

Chléb mladých
Vítěz: UNITED BAKERIES a.s., pekárna Praha 

Podrobné hvýsledky hodnocení přřhlášených soutěžních vzorků budou jednotlivým firmám zaslány v nejbližší době. Všem soutěžícím děkujeme za účast!

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2019 14:30
 

Chlebový rekord na Dnech chleba

 

V rámci reprezentativní výstavy chlebů v Pardubicich na Pernštýnském náměstí  byl 5. 6. překonán rekord v počtu druhů chleba (dosud 102) soustředěných na jednom místě. Nový rekord (108 chlebů) byl registrován agenturou Dobrý den z Pelhřimova.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2019 08:26
 

 DNY CHLEBA 2019

 web lista dch 2019 ok final small

jarmaren stnky

Letošní největší pekařská akce v ČR,DNY CHLEBA 2019 se uskutečnila v městě potravinářů Pardubicích 4.-5. června. Představenstvo Svazu u příležitosti 25. ročníku Dnů chleba připravilo zcela nový koncept slavnosti. Cílem bylo důstojně a reprezentativně oslavit jubilejní ročník Dnů chleba a národní soutěže Chléb roku, otevřít akci občanům Pardubic a uspořádat „Pekařský den“ na Pernštýnském náměstí. 

Zde jsme usilovvali o větší zviditelnění pekařského řemesla, profesního sdružení SPaC ČR, partnerů akce, vystavovatelů, výrobců kvalitního českého chleba před veřejností ve snaze popularizovat „rodinné stříbro“ - český chléb a práci pekařů v médiích. V rámci akce ovněž proběhla soutěž CHléb roku a odborný seminář v SPŠaS Parbubice.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Attachments:
FilePopisFile size
Download this file (DCH 2019_PROGRAM.pdf)DCH 2019 - PROGRAM 6715 Kb
Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2019 09:20
 


  

Aktuality - připravované akce:

Časopis - Ročenka

Banner

Vydavatelství - Knižnice

Banner
Copyright