PEKAŘI TOUR 2019

aneb jedeme navštívit mistry pekaře v regionech

logo pt w

Cíle II. kola úspěšného pekařského diskusního turné po regionech ČR:
• chceme se opět potkat s pekaři v regionech a diskutovat témata, která je trápí při podnikání
a společně hledat možnosti řešení
• budeme informovat o prioritách Svazu pekařů a cukrářů na letošní rok
• probereme společně aktuální výzvy oboru a možnosti spolupráce
• představíme nový koncept jubilejního 25. ročníku Dnů chleba

Únor 2019: region Jižní Morava

Termín jednání: 20. února od 10.00 hod

Představenstvo
Svaz pekařů a cukrářů
v České republice, z.s.

Aktualizováno Středa, 06 Únor 2019 13:52

Valná hromada a pekařský ples

Hotel Holiday Inn v Brně přivítal 29. ledna 2018 účastníky valné hromady Svazu pekařů a cukrářů v ČR. Na odpolední jednání navázal společenský večer, tentokrát ve stylu rocknrollového pekařského plesu.

Novými členy svazu se v průběhu roku 2018 staly firmy Arnošt Obrusník, Dolní Benešov, Bouček, spol. s r.o. Hradec Králové, BANDUR spol. s r.o., Sušice, ISŠ Mladá Boleslav, Martin Knappe, Opava, Mlýn Perner Svijany, MOPS spol. s r.o. Němčice nad Hanou, Pekařství Křižák s.r.o. Boleradice, Pekařství Vypek s.r.o., Sudomírky.

Čestné členství ve Svazu bylo letos uděleno Ing. Lumíru Bočkovi (Pekařství Fryčovice) a Ing. Vladimíru Dubjákovi (Pekaři a spol.).

Večerem a tanečním parketem účastníky provedly kapely The Apples, Legendy se vací a Aleš Brichta, součástí programu bylo rovněž vystoupení Miloše Knora. Další snímky z valné hromady i navazující společenské akce, které se nevešly do naší fotoreportáže, si můžete prohlédnout na webu www.svazpekaru.cz v rubrice Fotogalerie/2019.

Aktualizováno Středa, 06 Únor 2019 13:44

Svazové akce 2019

Níže naleznete přehled a termíny akcí pořádaných či podporovaných Svatem pekařů a cukrářů v ČR.

Valná hromada SPaC v ČR a pekařský ples, Hotel Holiday Inn Brno, 19. ledna

Národní soutěž Pekař roku - Junior, SŠPaS Pardubice, 2.– 3.. dubna

Dny chleba, Pardubice, 5. června

Den českých pekařů a cukrářů na Zemi živitelce, Výstaviště České Budějovice, 22. srpna