Pekaři na Zemi živitelce Svaz pekařů

Pekaři na Zemi živitelce

Svaz pekařů a cukrářů v ČR prostřednictvím své obchodní firmy Pekař a cukrář s.r.o. společně s partnerem akce, společností ZEELANDIA, spol. s r.o. Malšice pořádají ve čtvrtek 23. srpna 2018 od 10,00 hod v rámci zahajovacího dne výstavy „Země živitelka 2018“ na výstavišti v Českých Budějovicích „Den českých pekařů a cukrářů“. Jedná se o 26. ročník tradiční svazové akce, která se koná každoročně u příležitosti celostátních dožínek v Českých Budějovicích. Novinkou bude reprezentativní svazový stánek v pavilonu T, kde bude po celou dobu výstavy probíhat prodej pekařských a cukrářských výrobků spojený s osvětou spotřebitelské veřejnosti.
K účasti zveme širokou odbornou veřejnost, zejména zástupce pekáren, dodavatelských firem a potravinářských škol. Další informace a přiohlášky naleznete v přílohách článku.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Červenec 2018 11:22