Partneři webu

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Svaz pekařů a cukrářů v ČR, z.s.

Drahobejlova 2215/6, 190 00 Praha 9
IČ: 152 70 106

Tel.: 266 199 200 - 4 Fax: 266 199 209
e-mail: info@svazpekaru.cz


  
  

Burza strojů a zařízení

Všeobecné podmínky provozu Burzy strojů a zařízení

Na základě požadavků členských, zejména pekařských firem, rozhodlo představenstvo Svazu od 1.5. 2014 o zavedení nové služby členské základně: Burze strojů a zařízení. Tato služba reaguje na potřeby společností podnikajících v oboru nabízet k prodeji nepotřebné stroje a zařízení či další vybavení provozoven (pekáren, firemních prodejen) – či naopak poptávat výrobní prostředky pro levné a efektivní doplnění vybavení své firmy.


Od 1. května 2014 je rovněž v měsíčníku PEKAŘ CUKRÁŘ otevřena pravidelná rubrika, kde budou uveřejňovány příslušené nabídky a poptávky zájemců. Od stejného data byla burza spuštěna také na webu www.svazpekaru.cz, kde je pro tento účel zřízena speciální sekce. Zde lze také stáhnout registrační formulář, který slouží k evidenci nabídek a poptávek burzy.

Burza strojů a zařízení je otevřena pro členy i nečleny svazu. Členové svazu mohou využít prostoru pro inzerci nabídek a poptávek v měsíčníku i na webu zdarma, pro nečleny jsme připravili výhodné zaváděcí ceny této nové služby (viz ceník služeb burzy). Níže ze stáhnout registrační formulář, který slouží k evidenci nabídek a poptávek burzy.

Organizace burzy
Zájemce o prodej či nákup vyplní povinné údaje v registračním formuláři a zašle jej správci burzy. Zároveň si zvolí způsob prezentace nabídky či poptávky (inzerát v časopisu, na webu či kombinace obou způsobů). Inzerát v časopisu bude mít formát nejvýše A6 (1/4 strany A4).

K povinným údajům patří: Název a typové označení stroje (zařízení), výrobce, rok výroby, stav (nepoužitý, použitý, repasovaný), technické parametry (rozměry, hmotnost, výkon) a stručný popis funkce, cena k jednání, kontakt na prodávajícího/kupujícího (tel. e-mail)a fotografie nabízeného stroje.


Ceník služeb burzy

Uveřejnění inzerátu A6 v měsíčníku (v Kč)

Zaváděcí cena

Člen svazu

ZDARMA

Nečlen

4 000

Uveřejnění inzerátu na webu (po dobu 1 měsíce)

Člen svazu

           ZDARMA

Nečlen

2 000

Kombinovaná inzerce "měsíčník + internet"

 

Člen svazu

ZDARMA

Nečlen

6 000

Další podmínky
Burza „Stroje a zařízení“ není určena pro komerční inzerci výrobců či dovozců strojů, zařízení, vybavení a služeb pro pekaře a cukráře. Taková inzerce bude i nadále přijímána na základě platného ceníku inzerce.
Redakce (správce burzy) si vyhrazuje právo posoudit a nepřijmout neúplná zadání, či zadání, odporující výše uvedenému odstavci.

Ing. Stanislav Mihulka, správce burzy
tel. 602 648 148 
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktualizováno Středa, 02 Květen 2018 12:02
 
Copyright