Kontaktní formulář

V případě potřeby nás kontaktujte

Česká a Slovenská Ročenka pekaře a cukráře - všeobecné informace

Jde o exkluzivní publikaci (od roku 1993 dosud 25 vydání), edičně volně navazující na časopis. Náklad se pohybuje na úrovni 1 500 výtisků.

Obsahuje odborné články, Katalog dodavatelů pro pekaře a cukráře členěný podle firem a činností, inzerci, adresář členů Podnikatelského svazu pekařů a cukrářů v ČR, oborově členěné vizitky firem, index inzerujících firem. Cena jednoho výtisku činí 250 Kč (pro členy svazu 150,- Kč + DPH).

K typickým čtenářům patří zejména manažeři a zaměstnanci firem, dodavatelsky či odběratelsky souvisejících s pekařským a cukrářským, oborem (výrobci - pekárny, mlýny, cukrárny, dodavatelé strojů a zařízení, surovin, polotovarů a celého spektra služeb - včetně IT).

Z hlediska inzerentů jde o typický produkt pro vrcholový management, který slouží jako prostředek pro mapování trendů a novinek na trhu, příležitostí pro inovace sortimentu, technologií, vybavení atd.  Distribuce probíhá přímo na základě klientské databáze.

Ročenka je navíc klienty používána jako aktualizovaný katalog firem a permanentní zdroj nosných odborných témat.

V Ročence 2017 naleznete X. vydání žádaného Katalogu dodavatelů pro pekaře a cukráře, členěného podle firem a oborů činností. Chcete v něm zaujmout důstojné místo? Kontaktujte nás!

V Ročence nabízíme možnost inzerce, ceník Vám rádi zašleme na vyžádání!

ROČENKA PEKAŘE A CUKRÁŘE 2016 je k dispozici od počátku února!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INZERCI A DALŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE, RÁDÍ VÁM PORADÍME!

Stanislav Mihulka

Aktualizováno Úterý, 04 Červenec 2017 08:28