Partneři webu

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Svaz pekařů a cukrářů v ČR, z.s.

Drahobejlova 2215/6, 190 00 Praha 9
IČ: 152 70 106

Tel.: 266 199 200 - 4 Fax: 266 199 209
e-mail: info@svazpekaru.cz


  
  

Pekařská akademie

Jednou z důležitých rolí Svazu pekařů a cukrářů v ČR a jeho servisní organizace Pekař a cukrář s.r.o., je pořádání školení a vzdělávacích akcí pro členy profesního sdružení. Předkládáme ucelený přehled školících okruhů, harmonogram podzimních termínů, lokalit školení, programů školení a lektorů vzdělávacího projektu nazvaného „Pekařská akademie“.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno Pondělí, 03 Prosinec 2018 09:10
 

Stipendia - preferovaný obor Pekař

Svaz pekařů a cukrářů v ČR nabízí členským školám metodickou a informační pomoc při žádosti o možnosti poskytovat stipendia studentům oboru PEKAŔ v krajích, kde dosud nebyl tento obor vyhlášen jako preferovaný. Z 13 krajů ČR se zařazení oboru PEKAŘ mezi preferované podařilo dosáhnout v 7, jako zatím poslední přibyl Kraj Vysočina. Pokud Vaše škola působí v kraji, kde dosud nebyl preferovaný obor PEKAŘ zřizovatelem/krajem vyhlášen, můžete využít podklady v příloze a oslovit příslušný školský odbor ve Vašem krají s cílem podpory pekařského řemesla. 

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Attachments:
FilePopisFile size
Download this file (Přehled stipendií v krajích ČR obor Pekař.xls)Přehled stipendií v krajích 48 Kb
Download this file (Vysočina Pravidla pro poskytování stipendií obor Pekař.pdf)Pravidla pro poskytování stipendií 142 Kb
Aktualizováno Středa, 08 Březen 2017 10:52
 

Řemesla a jejich popularita

V přílohách článku jsou obsaženy řada statistické informace a průzkumy na téma, jak jsou řemesla vnímána populací ČR z hlediska atraktivity a jaký je o ně zájem u žáků v posledních ročnících základních škol. Rozvoj řemesel je rovněž podporován v jednotlivých krajích a také prostřednictvím iniciativy "Rok řemesel 2016" (Asocialce malých a středních podnků a živnostníků ČR).

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno Úterý, 24 Září 2019 13:39
 


Copyright