Pekaře a jejich dodavatele zveme na 14. strojně-technologický seminář v Čejkovicích, který 18. října 2022 v Kulturním domě pořádají Svaz pekařů a cukrářů v ČR prostřednictvím servisní organizace Pekař a cukrář s.r.o.  ve spolupráci s hlavním partnerem akce, firmou KORNFEIL Čejč, spol. s r.o.

Tradiční setkání na jižní Moravě proběhne v osvědčeném konceptu, který přináší vyšší atraktivitu celé akce pro účastníky. Jde především o spojení výstavy dodavatelů a semináře v hlavním sále.  Odpoledne bude opět zařazen seminář na aktuální strojně-technologická témata a komerční prezentace firem budou živější a stručnější. Na prezentační výstavu zveme nejen výrobce a dodavatele strojně-technologických zařízení, ale také dodavatele surovin, zlepšujících přípravků i dodavatele služeb pro pekaře a cukráře. Letos jde o poslední svazovou akci, kde lze získat důležité informace pro rozhodování při obnově strojního zařízení a o nových technických a technologických trendech v pekárenství.

Pro neformální výměnu zkušeností jsme opět zařadili oblíbený společenský večer spojený s ochutnávkou čejkovických vín a s posezením u cimbálové muziky. Tato část akce proběhne v Hotelu Zámek v Čejkovicích. Vzhledem k rostoucím nákladům na večerní program rozhodlo představenstvo Svazu o zpoplatnění vstupu ve výši 500,- Kč včetně DPH na jednu osobu. Ubytování je rezervováno přímo v obci, popř. v jejím blízkém okolí.

Přihlášky je třeba zaslat do Kanceláře Svazu nejpozději do 30. září 2022

Dokumenty: