Vážení členové,
Vážení obchodní přátelé,

srdečně Vás zveme k účasti na 28. ročníku Dnů chleba, které se staly již tradičním svátkem všech pekařů a jejich dodavatelů. Akci uspořádá Svaz pekařů a cukrářů v ČR prostřednictvím své servisní organizace Pekař a cukrář s.r.o. a za podpory následující firem: Tesco Stores ČR a.s., Pfahnl Backmittel, spol. s r.o., J 4 s.r.o., Střední průmyslová škola potravinářství a služeb Pardubice.

Letos se Dny chleba uskuteční ve středu 8. června v Pardubicích v samostatných blocích: národní soutěž „CHLÉB ROKU 2022“ – Výstava dodavatelů – Odborný seminář. Dějištěm bude opět výstaviště IDEON, kde proběhne také za účasti řady významných hostů slavnostní zahájení, tradiční obřad svěcení chleba, celý výše avizovaný odborný program, vyhlášení výsledků národní soutěže Chléb roku 2021 a společenský večer s atraktivním programem.

V příloze naleznete pozvánku na výstavu dodavatelů, ceník a přihlášku propagačních produktů. Krátké video z loňských Dnů chleba můžete shlédnout ZDE!
Přihlášky k účasti je třeba zaslat nejpozději do 20. května!

Stanislav Mihulka