Vážení,
letos se 12. června uskuteční již 30. ročník největší pekařské akce v naší zemi a tradiční slavnost – DNY CHLEBA Pardubice. Na akci očekáváme účast okolo čtyř stovek odborníků z oboru, desítek firem z řad vystavujících dodavatelů a soutěžních pekáren, je přislíbena návštěva významných VIP hostů, akce bude mediálně velmi sledovaná. Hlavním tématem diskuse bude ohlédnutí za posledními 30 lety české pekařiny. Dny chleba uspořádá Svaz pekařů a cukrářů v ČR prostřednictvím své servisní organizace Pekař a cukrář s.r.o. a za podpory partnerských firem TESCO ČR, Pfahnl Backmmittel, J4 a SPŠPaS Pardubice v osvědčeném schématu „Soutěž chléb roku – Výstava dodavatelů – Seminář a diskuse – Společenský galavečer“.

PROGRAM DCH 2024

Níže naleznete pozvánku a přihlášku na výstavu dodavatelů. Pozvánka pro pekárny do soutěže Chléb roku a k účasti na akci bude rozeslána v týdnu po 13. květnu.

Vystavovatelé, pozvěte své zákazníky na Dny chleba prostřednictvím inzerce v květnovém čísle PEKAŔE CUKRÁŘE!!! Více info v redakci …