Svaz pekařů a cukrářů v ČR letos poprvé zorganizoval instagramovou soutěž pro studenty oboru Pekař. Probíhala od dubna do června a studenti měli za úkol vyfotit se se svým chlebem a fotografii poslat organizátorům. Tři z nich s nejvyšším počtem likes dostali vouchery na nákup mobilních telefonů v hodnotě 10 000 Kč, 8000 Kč a 6000 Kč.

Ačkoli se jednalo o první soutěž na sociální síti, kterou Svaz pekařů a cukrářů v ČR uspořádal, zapojilo se do ní hned úctyhodných 52 studentů oboru pekař z celé České republiky. Vítězkou se stala Viktoria Deiak z Odborného učiliště Vyšehrad, druhé místo obsadil Patrik Šilhánek  ze Střední školy Hotelnictví a služeb v Opavě. Na třetím místě skončila Pavla Sikorová, která studuje obor pekař na SŠ Prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě-Porubě.

„Velmi nás těší, že naše první soutěž pro studenty pekařského oboru oslovila mnoho mladých talentů, a v podobných aktivitách plánujeme pokračovat i v budoucnu,“ říká Ing. Bohumil Hlavatý, výkonný ředitel Svazu pekařů a cukrářů v ČR, a dodává: „Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům gratulujeme.“

Instagram: @stansepekarem) • Fotky a videa na Instagramu
Facebook: Staň se pekařem | Facebook

Svaz pekařů a cukrářů v České republice, z. s. (SPaC ČR), je významné potravinářské profesní sdružení, které hájí zájmy firem podnikajících v pekařském a cukrářském oboru a podporuje jejich činnost. V současné době sdružuje 130 členů – pekáren a cukráren, dodavatelů strojního zařízení, surovin, služeb a potravinářských škol. Více informací na www.svazpekaru.cz.

Pro další informace kontaktujte:

 Tomáš Iľko
Senior PR consultant, Double-U PR, s. r. o.
E-mail: tomas.ilko@double-u.cz
Tel.: +420 733 529 496
www.double-u.cz